Najlepszy przewodnik Warszawa - Syrenki - wspaniałe zwiedzanie Warszawy. Odkryj z nami najmniej znane zakątki Warszawy. Oprowadzamy wycieczki od wielu lat. Posiadamy ogromne doświadczenie w gwarantowaniu profesjonalnego zwiedzania Warszawy. Najlepszy przewodnik Warszawa - Syrenki - wspaniałe zwiedzanie Warszawy. Odkryj z nami najmniej znane zakątki Warszawy. Oprowadzamy wycieczki od wielu lat. Posiadamy ogromne doświadczenie w gwarantowaniu profesjonalnego zwiedzania Warszawy.
Warszawa Dla początkujących

Chcesz wiedzieć gdzie mieszka Prezydent? Przekonać się czy bardziej spodoba Ci się Zamek Królewski czy Pałac Kultury? Zobaczyć miejsca związane z Fryderykiem Chopinem i Stanisławem Augustem Poniatowskim? Wybierz się na jedną z naszych wycieczek.

...więcej
Warszawa DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Młodzieży szkolnej oferujemy zwiedzanie najważniejszych zabytków Warszawy oraz wycieczki tematyczne związane z programem nauki. A najmłodszym i ich rodzicom – edukację połączoną z zabawą i odpoczynkiem, czyli idealny pomysł na aktywne rodzinne popołudnie.

...więcej
Warszawa DLA ZAAWANSOWANYCH

Zejdź z utartych szlaków i poznaj nieznane oblicza stolicy. Zobacz niezwykłe miejsca, legendarne kawiarnie i lokale, przespaceruj się ścieżkami, którymi chadzali królowie i artyści. Sprawdź, gdzie przed wojną tętniło życie, i w których dzielnicach działo się najwięcej absurdów PRL-u.

...więcej
Warszawa Inaczej niż zwykle

Znudziło ci się już zwiedzanie Stolicy w standardowy sposób? Chcesz aktywnie spędzić czas w mieście i lepiej poznać jego historię? Szukasz pomysłu na oryginalny prezent urodzinowy? A może chcesz mieć niezapomniany wieczór panieński? Zapraszamy do zaskakującego zwiedzania Warszawy!

...więcej

Copyright © 2014 Biuro Przewodników Warszawskich Syrenki