Najlepszy przewodnik Warszawa - Syrenki - wspaniałe zwiedzanie Warszawy. Odkryj z nami najmniej znane zakątki Warszawy. Oprowadzamy wycieczki od wielu lat. Posiadamy ogromne doświadczenie w gwarantowaniu profesjonalnego zwiedzania Warszawy. Najlepszy przewodnik Warszawa - Syrenki - wspaniałe zwiedzanie Warszawy. Odkryj z nami najmniej znane zakątki Warszawy. Oprowadzamy wycieczki od wielu lat. Posiadamy ogromne doświadczenie w gwarantowaniu profesjonalnego zwiedzania Warszawy.
MAGDALENA MICUŁA – urodzona i od dziecka zakochana w Warszawie. Mieszka przy samym Trakcie Królewskim, więc na spacery najbliżej ma do Łazienek. Przez lata, pracując jako pilot wycieczek zagranicznych jeździła daleko, by zrozumieć, że tak naprawdę jej miejsce jest bardzo blisko. Studiowała filologię polską i ukraińską. Jest nie tylko przewodnikiem miejskim po Warszawie, ale również wolontariuszem w Muzeum Powstania Warszawskego. Zafascynowana Stanisławem Augustem Poniatowskim a także dziejami Warszawy w czasie II wojny światowej.

ALEKSANDRA KRESOWSKA-PAWLAK – z wykształcenia historyk sztuki, z pasji przewodnik po Warszawie, prywatnie mama dwóch energicznych i dociekliwych córek. Wychowana na warszawskim Bródnie, dziś mieszka z rodziną na zielonym Żoliborzu. Oprowadzanie i pokazywanie piękna Warszawy ma we krwi. Jej mama, także historyk sztuki, również jest przewodnikiem miejskim. Ola poza oprowadzaniem wycieczek prowadzi warsztaty autorskie w Łazienkach Królewskich i jest wolontariuszem w Pałacu w Wilanowie. O warszawskich zabytkach wie wszystko, doskonale zna także pikantne historie miłosne wielkich rodów magnackich.

Copyright © 2014 Biuro Przewodników Warszawskich Syrenki